Co warto dać mężczyźnie w prezencie?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że bardzo często wystarczy wręczyć drugiej osobie drobny upominek, by wywołać u niej uśmiech na twarzy. Warto wiedzieć, że obecnie panie nie chcą tylko otrzymywać prezentów od mężczyzn, ale również ich uszczęśliwiać. Doskonałym rozwiązaniem może być książka. Produkt jest bowiem stosunkowo tani, a może zagwarantować drugiej połowie fantastycznie spędzonych kilka wieczorów. Jaką książkę wybrać na dopasowany prezent dla faceta?

Robert Sowa: Uczta. Z restauracji wprost na twój stół, wyd. Burda Książki

Jest to świetna pozycja, którą można podarować mężczyźnie, który jest pasjonatem gotowania lub uczy się przygotowywać różne potrawy. W książce jeden z najbardziej znanych szefów kuchni Robert Sowa przedstawia czytelnikom mnóstwo fantastycznych, restauracyjnych przepisów, które można bez większego problemu przygotować w swoim domu. Partner może nauczyć się przygotowywać polędwicę wołową w skorupce ziołowej z białą fasolą czy pierś indyczą w panco z sałatką włoską. Dzięki temu mężczyzna będzie mógł pozytywnie zaskoczyć kobietę i zorganizować niezwykła ucztę w domu. 

Wojciech Mann: Artysta. Opowieść o moim ojcu, wyd. Znak

Jest to z kolei pierwszy tak bardzo osobisty tekst Wojciech Manna. Bardzo znany i lubiany dziennikarz telewizyjny oraz radiowy postanowił przedstawić w książce swojego ojca. Nie wszyscy wiedzą, że był on wybitnym artystą, malarzem, a także grafikiem. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Mann poświęcił mnóstwo czasu na to, by skompletować w jedną całość dorobek swojego ojca. Należy zaznaczyć, że razem z synem Marcinem już od pewnego czasu zaczęli poszukiwania dzieł Kazimierza Manna. Ich celem jest zgromadzenie rozdrobnionej po całym świecie spuścizny ojca. Artysta niestety został obecnie zapomniany. Kazimierz Mann według wspomnień syna był osobą zbuntowaną i niezależną. Ponadto praktycznie zawsze na pierwszym miejscu byli dla niego najbliżsi. Książka została napisana niezwykle emocjonalnym językiem. Pozycja jest zabawna i wzruszająca.