Jaki prezent kupić facetowi?

Można zaobserwować, że kobiety z roku na rok coraz częściej zaskakują swoich partnerów różnego rodzaju upominkami. Co może zrobić przedstawicielka płci pięknej, która jeszcze nie zdążyła poznać mężczyzny, gdyż znają się zbyt krótko, a chciałaby wręczyć mu produkt świadczący o tym, że o nim pamięta? Doskonałym rozwiązaniem może być dobra książka. Wystarczy zapytać mężczyzny czy interesuje się literaturą. Można również dowiedzieć się, jaki jest jego ulubiony gatunek. W takiej sytuacji książka doskonale sprawdzi się, jako Prezent dla faceta – zestaw magika.

Szczepan Twardoch: Królestwo, wyd. Wydawnictwo Literackie

Należy mieć świadomość, że jest to kontynuacja “Króla”, czyli jednego z największych bestsellerów ostatnich lat. Celem Ryfki jest po prostu przetrwanie. Główna bohaterka w swojej kryjówce zajmuje się wpół przytomnym kolegą. Jakub Szapira nie przypomina w żaden sposób postrachu stolicy sprzed lat. Godny uwagi jest fakt, że kobieta każdej nocy wychodzi na gruzowisko, którym niestety stała się stolica Polski po powstaniu. Nie tylko obmyśla plan ucieczki, ale również zdobywa pożywienie. Z kolei pieniądze wymienia na broń. Książka trzyma czytelnika w napięciu od samego początku do końca. 

Bardel Michał: Korek czy zakrętka?, wyd. Znak

Bardel Michał w bardzo ciekawy i interesujący sposób wprowadza czytelników w świat wina. Ponadto autor przekazuje amatorskim smakoszom wspomnianego trunku cenne wskazówki dotyczące tego jak łączyć wino z jedzeniem, a także w jaki sposób możliwe jest rozpoznanie choroby korkowej. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Michał Bardel jest prawdziwym znawcom i mistrzem wina. Posiada niezwykłą umiejętność przekazywania wiedzy w bardzo prosty sposób. Jego praktyczny poradnik jest pełen anegdot. Czytelnicy mogą dowiedzieć się dlaczego w przeszłości kobiety były karane za to, że spożywały wino. Jest to doskonały prezent dla mężczyzn, którzy interesują się alkoholami, a także podróżami. Panowie po przeczytaniu książki będą mogli zabłysnąć wiedzą w towarzystwie.

Tagi: prezent, prezenty, prezent dla faceta